Myślenicki Klub Szachowy
 

Kalendarium wydarzeń:

Mistrzostwa Podhala w Rabce

Mistrzostwa Podhala w Rabce

W dniach 7-8 lutego w Rabce-Zdroju odbyły się XXXI Mistrzostwa Podhala w szachach. W czterech grupach udział wzięło ponad 120 uczestników, a wśród nich 12 naszych zawodników.
W głównej grupie wystąpili: Mateusz Krasiński, Marcin Burek, Michał Mroziński, Jakub Suder oraz Tomek Pietrzak. W tym silnym turnieju najlepiej spisał się Michał, który był o krok od zwycięstwa w turnieju, a ostatecznie zajął pechowe IV miejsce. Warto zwrócić uwagę na jego ranking uzyskany: 2133. Udany występ zaliczyli również: Marcin, Mateusz i Kuba, którzy odnotowali zyski rankingowe.

Wyniki Grupy A

W grupie B udział brali: Filip Kudas, Maksymilian Śmieszek, Aniela Mazanowska oraz Darek Dziewoński. Filip i Maks walczyli o czołowe miejsca w turnieju i pechowo w ostatniej rundzie zagrali między sobą, a niestety wynik remisowy nie satysfakcjonował nikogo. Dobrze wypadł również Darek, który w turnieju nabywał bezcennego doświadczenia w partiach ze znacznie starszymi zawodnikami.

Wyniki Grupy B

W grupie D do lat 10 wystąpili: Filip Sobala, Władysław Piwowarczyk, Maciej Suder i Kamil Pawłowski. W tym gronie na wyróżnienie zasłużył Filip, który z jedną porażką ze zwycięzcą turnieju uzyskał drugą lokatę.

Wyniki Grupy DProjekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Hotmind