Myślenicki Klub Szachowy

Kalendarium wydarzeń:

I miejsce Arka Piwowarczyka w MDK Dom Harcerza

I miejsce Arka Piwowarczyka w MDK Dom Harcerza W rozegranym turnieju w dniach 18 i 19-02-2015 r. w Krakowie w Domu Harcerza przy ul.Lotniczej,bardzo dobrą formę zaprezentował Arek Piwowarczyk. Z dorobkiem 6.5 pkt.na 7 partii uplasował się na I miejscu. Dodatkową premią , za bardzo dobrą grę było uzyskanie III kl. sportowej.W turnieju zagrał również Bartłomiej Piwowarczyk, który z dorobkiem 4.5 pkt. ostatecznie zajął 5 miejsce. Dla pierwszych trzech zawodników w klasyfikacji generalnej, oraz pierwszej trójki w klasyfikacji dzieci do lat ośmiu, zostały wręczone medale ,dyplomy oraz nagrody rzeczowe. W przerwach między partiami, można było zagrać w piłkarzyki oraz postrzelać z wiatrówki na strzelnicy.